דברים לעשות באילת
Funtasy

Funtasy

רוצים לשמוע עוד על האטרקציות שלנו באילת וים המלח? השאירו פרטים או התקשרו: 08-9118282

דברים לעשות באילת

אילת עיר הנופש הדרומית היא מקום נפלא לכמה ימים של חופש, להירגע מהמירוץ היום יומי הכולל טיפול בילדים, עבודה, לימודים וכל נטל אחר הרובץ על כל אחד. באילת הזמן עומד מלכת, הכול זורם לאט ואפשר ליהנות מחופש אמתי ולצבור כוחות להמשך הדרך.

דברים לעשות באילת

כשנוסעים לאילת יש תמיד תכניות בראש, קצת בטן גב בחוף הים או בבריכת השחייה, תלוי במזג האוויר, שהייה בספא, ג’קוזי, סאונה, מסג’ טוב לחילוץ העצמות ועוד.

בין לבין, ליהנות מארוחות טובות ומזינות, קצת שופינג בקניונים השונים כמו האייס מול ובקיצור ימים של הנאה שאינה נגמרת.

 

אטרקציות באילת

לאחרונה נוספו אטרקציות רבות למגיעים לנפוש באילת, במתחם פנטזי הממוקם באייס מול, וכך בנוסף לשופינג בו אפשר להשתעשע ולהעביר זמן איכות זוגי, משפחתי או קבוצתי עם חברים.  

מדובר בחוויות נפלאות שמקצתן קיימות רק באילת ולכן הן הפכו לשם נרדף לניצול השהייה באילת ומילוי המצברים.

 

סימיגול

עבור כל מי שאוהב כדורגל, קיימת כאן הזדמנות יוצאת דופן לשחק כדורגל מול שוער רובוטי הזז לכל עבר כדי לתפוס את הבעיטות הנבעטות כפנדלים ממרחק של שבע מטר. הבקעת שערים מול שוער כול יכול הוא אתגר מהותי עבור כל משתתף.

פרק הזמן שבו נמצא כל “שחקן” מול השוער הרובוטי בסימיגול הוא זמן מלא בהנאה, תחרות וחוויה עוצרת נשימה. מי שמצליח להכניע את השוער המנוסה, זוכה גם בהטבות שהופכות את הביקור במקום לכדאי במיוחד.

סימיגול

 

לייזר טאג

משחק מאתגר תוך שימוש ברובי לייזר ובאפוד מגן היוצר תחרות בין שתי קבוצות במקום חשוך שבו רב הנסתר על הגלוי. המתמודדים עושים כל שניתן כדי לנצח למרות הקשיים ומוציאים כך את כל האמוציות שלהם תוך שימוש גם בקולותיהם כדי להצליח במשימות ולנצח במערכה.

מקום להפעלה משפחתית באילת

 

קולנוע 7D

חוויה עוצמתית אשר בה הצופה הוא חלק מהסרט, הכיסאות זזים על פי הפעילות, הצופים נהנים ממשבי רוח, טיפות מים המגיעות אליהם, עשן, שינוי בתאורה והשפעות של אפקטים מדליקים נוספים ההופכים את השהיה בבית הקולנוע וצפייה בסרטי אקשן, אימה, פעולה או סרטי ילדים לחוויה עוצרת נשימה.

7D Theater

 

מבוך מראות

כניסה לשטח הכולל אין ספור מראות בכיוונים שונים, המשתתפים הולכים ממקום למקום אך לעתים קרובות מגיעים לדרך ללא מוצא, וכך הם צריכים לחזור על עקבותיהם ולחפש דרכים חדשות שיובילו אותם אל מחוץ לשטח המראות. מדובר בחוויה מרתקת הטבולה בהמון הפתעות במהלך המשימה המאתגרת.

יש מה לעשות בדרום, מחכים לכם במתחם funtasy – אטרקציות באייסמול באילת.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

רוצים לשמוע עוד על האטרקציות שלנו באילת וים המלח? השאירו פרטים או התקשרו: 08-9118282

Call Now Button08-9118282
גלילה לראש העמוד