ערבי חברה באילת

ערבי חברה יוצרים תחושה טובה בקרב העובדים, ובעלי עסקים וחברות רבים שהפיקו ערבי חברה ראו בעצמם עד כמה ההשקעה בערבים הללו משתלמת עבורם.

ערבי החברה מתמקדים לרוב באטרקציה מהנה. במהלך האטרקציה שיכולה להיות למשל: ארוחה, הופעה של זמר מוכר, פעילות ספורטיבית או פעילות אחרת, עשויים העובדים בחברה להרגיש יותר בנוח זה עם זה. יצירת אינטראקציה שמעודדת למשל שיתוף פעולה או מובילה לשיחות מעניינות עשויה לשפר מאוד את המורל.

התוצאה של ערבי חברה מוצלחים היא שהעובדים מרגישים יותר טוב בעבודתם, נהנים מהפסקות הצהריים, משוחחים ונפתחים יותר אחד לשני ובין היתר, עובדים בצורה יעילה יותר.

לארגן ערב חברה מוצלח בעיר הנופש

במידה שהעסק או החברה שלכם ממוקמים באילת, או במידה שאתם מתכננים יום גיבוש, יום כיף באילת או נסיעה לאילת לצורך סדנה כלשהי שמיועדת עבור העובדים, תוכלו להרחיב את הפעילות ולחגוג עם העובדים ערב חברה בעיר הנופש. אם תבחרו לחגוג את ערב החברה שלכם במתחם שלנו – Funtasy, שנמצא באילת, תוכלו למצוא מגוון אטרקציות פתוחות באילת שהן מהנות ויגרמו לעובדים שלכם להיות מגובשים יותר.

את האטרקציות באילת הרבות תוכלו להתאים להעדפות של העובדים ולגיל שלהם. האטרקציות השונות מתאימות מאוד לילדים, אך חשוב שתזכרו שבכל מבוגר מסתתר ילד קטן שאוהב לשחק ולבלות. מבוגרים רבים אינם מבלים במשחקים, וזה חבל מאוד. באמצעות הבילוי במתחם גדוש האטרקציות, יוכלו העובדים ליהנות מפעילויות שיאפשרו להם להרגיש כאילו שהם ילדים.

ערבי חברה באילת
לייזר טאג – רעיון מושלם בערבי חברה באילת

3 אטרקציות כיפיות במתחם Funtasy

במתחם Funtasy תוכלו למצוא מגוון אטרקציות שילהיבו את העובדים שלכם ויגרמו להם להתרגש. בין האטרקציות באילת לנוער נציין את חדר האשליות. בחדר האשליות – שכשמו – יוצר אשליות אופטיות, נראים המשתתפים שונה לחלוטין מאיך שהם באמת נראים. כמו כן, כל החפצים שנמצאים בחלל נראים בגודל ששונה מהמציאות. במהלך הבילוי בחדר האשליות, יצולמו המשתתפים והתמונות המצחיקות יישארו להם למזכרת. המשתתפים יוכלו לצלם את עצמם, לבחור בצילום מקצועי ואף להגדיל, להדפיס ולמסגר את התמונות.

אטרקציה נוספת וכיפית במיוחד היא צפייה בסרטים בקולנוע ב-7 ממדים. חוויית הצפייה כוללת שימוש באפקטים שמעצימים את החוויה והצופים יוכלו להרגיש במשב רוח וגשם, להריח ריחות, לנוע עם הסרט (המושבים זזים), להרגיש שהם טסים או שטים בסירה וליהנות מחוויות נוספות. ניתן להקרין סרטים מסוגים שונים, כמו למשל: סרטי אימה וסרטי מתח.

חוויה מאתגרת במיוחד שדורשת שיתוף פעולה בין המשתתפים היא הלייזר טאג. הפעילות מכניסה את כל המשתתפים למצב "דרוך". במהלך הפעילות, מתחלקים המשתתפים ל-2 קבוצות וכל אחת מהקבוצות צריכה להביס את היריבה. כל אחד מהמשתתפים מקבל בגדים מתאימים, מגן ורובה לייזר. לאחר מכן, נכנסות הקבוצות למבוכים חשוכים בעוד מוזיקה מלאת קצב נשמעת באוויר.

 

ערבי חברה באילת

Funtasy – הגיע הזמן לשחק

אם אתם מעוניינים לארגן ערב חברה במתחם הנפלא ושוקק החיים שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו וליהנות מהפעילויות שהוזכרו ומפעילויות רבות נוספות.

הפעילויות הרבות יזכירו לעובדים שלפעמים אפשר גם לעצור ופשוט לשחק, ולמשחק יש כוח עצום. תוכלו לראות בעצמכם איך העובדים המאופקים והשקטים משתחררים וחשים בנוח עם הסובבים ואיך הקשר בין העובדים מתחזק. זוהי הזדמנות גם עבורכם לשבור מעט את הדיסטנס ולהראות לעובדים שגם אם במהלך העבודה אתם רציניים, אתם יכולים להשתחרר ולבלות.

במידה שיש לכם שאלות נוספות או במקרה שכבר החלטתם שאתם רוצים לחגוג אצלנו (אתם בהחלט צודקים!), אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם. נשמח לסייע לכם להפיק ערב חברה מהנה, מקורי ומרגש.

לחצו לשיתוף

דילוג לתוכן