פאנטזי אטרקציות באילת

טיול שנתי לאילת

אם אתם מחפשים טיול שנתי באילת, אתם במקום המדויק!

הימים שבהם מתקיים הטיול השנתי לאילת הם הימים הכיפיים ביותר בשנה. חודשים לפני מועד הטיול מחכים כבר הילדים שיגיע התאריך המיוחל של היציאה לטיול השנתי כדי ליהנות מחופשה נפלאה עם החברים הכי טובים.

ארגון טיולים שנתיים לאילת

כדי שההנאה תהיה מושלמת חושבים המארגנים על אטרקציות ואפשרויות שונות של טיולים וחוויות בעיר הדרומית. לקראת מועד הנסיעה מגבשים את לוח הזמנים ודואגים שיהיו ימים מגוונים מלאים בעשייה ובחוויות מעצימות. המטרה היא שכל הילדים ייהנו מהמקומות שבהם יבקרו ולכן משלבים במהלך הימים הללו טיולים בטבע, ביקור במיקומים ייחודיים שיש רק בדרום, שילוב של אתגרים הקשורים בים, גיבוש חברתי וגם שעות של חופש ושופינג.

רעיונות לטיול שנתי באילתאטרקציות באילת

שיא הכיף הוא היציאה מהבית לכמה ימים עם התיקים הגדולים, בגדי הים והחטיפים הטעימים. במהלך הנסיעה דרומה עוצרים בכמה מקומות מעניינים בדרך כמו פארק תמנע הממוקם 25 קילומטרים צפונית לאילת ונהנים ממסלול רכיבה באופניים, מיופיו של המקום הכולל את עמודי שלמה, הפטרייה, הקשתות, האגם המרהיב, מייצג מולטימדיה על הנחושת ואיסוף החול הצבעוני.

מיד לאחר ההגעה לאילת יוצאים לאטרקציות הימיות. ההיצע הוא נרחב מאד והבחירה של הנהלת בית הספר היא שייט בסירה פתוחה תוך נקיטת אמצעי הזהירות הנדרשים כמו אפוד למקרה של נפילה למים. באמצעות הסירה שטים לאזורים המרוחקים מהעיר, רואים את הפיורדים ומשקיפים על עקבה. בהמשך היום שוחים וצוללים בהשגחת המדריכים כדי ליהנות מיופיים של האלמוגים יוצאי הדופן, משפע הדגים הצבעוניים בגדלים השונים ואם התמזל מזלנו נראה גם דולפינים שמגיעים אחת לכמה זמן לקרבת חופי ים סוף.

גיבוש חברתי

טיול שנתי זו הזדמנות מצוינת לאחד את המתבגרים ולגבש אותם, להשאיר מחלוקות שהיו כל השנה בצד וליצור כוחות משותפים. הדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא במשחקים מתוחכמים שבהם נדרשת חשיבה רבה כדי לנצח את היריב.

במתחם פנטזי מחליטים המארגנים להעניק לנערים ולנערות חוויה של פעם בחיים, לשחק לייזר טאג. הילדים מתחלקים לשתי קבוצות המתחרות זו בזו, כל מתחרה מקבל את התלבושת הקבוצתית ואת רובי הדמה והמטרה היא להילחם ולנצח. המערכה אינה פשוטה והקבוצות מוציאות את כל האנרגיה שלהם כדי ליצור מצב שהקבוצה המתחרה "מאבדת" לוחמים וכך ידם תהיה על העליונה. במהלך הלחימה יש אין ספור הפתעות לטובה ולרעה אך רוח הצוות היא זו שמניעה את כולם קדימה והם נהנים מחוויה מהנה במיוחד.

הכדורגל זו אהבה גדולה של נערים ונערות רבים ולכן הם מגיעים לאייס מול ושם הם עושים כל מאמץ להבקיע גולים לשער שהשוער בו הוא רובוט אשר לא מתעייף וקופץ ותופס את רוב הכדורים המגיעים לקרבת השער. האתגר הגדול מתסיס את החברים והם פועלים ללא הרף כדי להכניע את השוער המיוחד. אלו שהצליחו לעמוד באתגר ולהבקיע גול, מקבלים גם מתנה שווה מהנהלת פנטזי. החברים שאינם משתתפים במשחק הכדורגל מעודדים את השחקנים, האווירה מתחממת והתחושה של כולם היא שהם נמצאים יחד במגרש הכדורגל הביתי שלהם.

פעילות בערבים

טיול שנתי זה הזמן לשמוח. המדריכים תיאמו מראש פעילות לתלמידים גם בערבים, האפשרויות הן מופעים מהנים של כוכבי סטנד אפ או זמרים אהובים, סרטים חדשים, הצגות אטרקטיביות, בילוי על ספינה המשייטת בין החופים בשעות הערב בשילוב מוסיקה וארוחת ערב מצוינת.

טיול שנתי לאילת זאת חוויה יוצאת דופן ובני הנוער זוכרים אותו לאורך שנים, את המקומות שבהם בילו את האווירה הנפלאה, אירועים מיוחדים ואת הימים הארוכים ביחד, שרוצים שיתרחשו שוב.

אם יש לכם שאלות נוספות בנושא טיול שנתי באילת, אנו בפאנטזי נשמח לסייע ולענות לכל השאלות – צרו איתנו קשר!

לחצו לשיתוף

דילוג לתוכן