אטרקציות חורף בים המלח

ימי החופשה בים המלח הם שלווים ורגועים מאד. כאשר מגיעים לכמה ימים של חופשה כדאי להוסיף גם אטרקציות לילדים בים המלח מעבר לטבילה בים ולשהייה בספא ובבריכות השחייה.

האופציה המומלצת היא הגעה למועדון הפנטזי שלנו במלון בים המלח שבו אפשר להעביר כמה שעות של כיף.

אם אתם מחפשים מקום להעביר בו יום כיף באילת יש לנו סניף גם שם, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

קולנוע 7 ממדים בים המלח 

קולנוע 7 ממדים הוא קולנוע ייחודי שבו הצופה מרגיש שהוא חלק מהשחקנים וחלק ממה שקורה בפועל בסרט.

כאשר יש גשם, גם הצופה נרטב, כשמגישים כוס קפה הוא נהנה מריח הארומה שנישא באוויר. אם רואים בסרט שריפה, עשן ממלא את האולם וכיש סערה, כל הצופים חשים את משבי הרוח שנעים מצד לצד. 

החוויה האינטראקטיבית הזו היא נפלאה ובדרך זו אפשר לראות סוגים שונים של סרטים בהתאם לגילם של הצופים, סרטי ילדים, דרמה או סרטי אימה. בסרטים למבוגרים ברגעי השיא כמו בעת מרדף מכוניות, הכיסאות נעים מצד לצד כך שהתחושה היא שהצופה נמצא במאה אחוז בתוך המסך.

אטרקציות חורף בים המלח
קולנוע 7 ממדים בים המלח – האטרקציה המושלמת לחורף!

לייזר טאג 

לייזר טאג היא תחרות בין שתי קבוצות על רקע עתידני. שחקני שתי הקבוצות מקבלים אפוד מגן ורובי לייזר והם אמורים להגיע מנקודה לנקודה, תוך חיסול היריבים שמפריעים להם בדרך.

כל אחד  מהשחקנים מבצע מהלכים מתוחכמים כדי להפתיע את היריב ו"להרוג" אותו כך שיהיו  פחות מכשולים בהמשך הדרך.

כדי להכניס אדרנלין רב למשחק, מושמעת לכל אורכו מוסיקה קצבית שסוחפת את המתחרים לבצע מהלכים בקצב מזורז ולכן נוצרת חוויה עוצמתית עוצרת נשימה.

זה הזמן להוציא את כל הרגרסיות ואת כל האדרנלין ופשוט לבצע את המשימה בטירוף כדי להצליח להגיע לקו הסיום עם מינימום נפגעים בקבוצה המנצחת ועם מקסימום נפגעים בקבוצה המפסידה.

אלו מהלכים לא פשוטים והם דורשים שימוש באסטרטגיה המתאימה ביותר ובטקטיקות שיובילו את הקבוצה לניצחון. למידע נוסף על אילת אטרקציות אנחנו כאן בשבילכם.

בתום הריצה בתוך המבוך אפשר לראות את התוצאות של המשחק, מי פגע, מי נפגע, כמה נקודות קיבל כל אחד ועוד.

התחושה בתום המשחק היא נפלאה, היא הזרימה המון דם אצל כל אחד מחברי הקבוצה ויצרה גיבוש נהדר בין כל המשתתפים במשחק.

אטרקציות חורף בים המלח
לייזר טאג – אטרקציות חורף בים המלח

החופשה בים המלח 

כל חופשה נועדה ליצור עבור כל אדם רגעי אושר, רוגע וטעינת מצברים לימים הבאים. לכן בחופשה בים המלח כדאי לשלב בין שעות של שקט לבין שעות של אקשן.

כשמודבר על חופשות משפחתיות, המטרה היא למצוא זמן ולשוחח בכנות על נושאים רבים, שלא מדברים עליהם במרוץ החיים בחיי היום יום.

אם זו חופשה של חברים או של עובדים ממקום העבודה, זו הזדמנות מצוינת להכיר את רוח הלחימה של כל עובד.

מגיעים בקרוב לחופשה של כמה ימים בים המלח? אנחנו מחכים לכם במתחם ייחודי במקום הנמוך ביותר בעולם. תאמו מועד הגעה עם הנהלת המקום ותיהנו! פאנטזי אטרקציות בים המלח

לחצו לשיתוף

דילוג לתוכן