פאנטזי אטרקציות באילת

ההפעלות הטובות ביותר לילדים באילת

מסיבות יום הולדת הן שמחה גדולה בכל גיל. העניין הוא שבכל שנה מנסים ליצור שיפורים בתכנון יום ההולדת ולכן ההורים מחפשים מיקומים חדשים אשר הילדים יאהבו ואשר בו הם יחגגו מסיבה נהדרת ביום ההולדת הבא עם חבריהם ובני המשפחה.

מתחם פנטזי 

מתחם פנטזי הוא המקום האידאלי שבו קבוצה גדולה של ילדים יכולה להיפגש כיוון שהוא גדול ויש די מרחב לכולם יחד עם מגוון רחב של אטרקציות באילת.

רבים מההורים מזמינים לחגיגה מפעיל או מפעילה אשר יוצרים מסיבה של שירה וריקודים לאורך כל האירוע. במהלך המסיבה הילדים נחשפים לרמה גבוהה של אקשן מהמפעיל והתרגשויות שונות לאור השמחה הגדולה והפעילות הענפה.

החגיגה כוללת סרט ייחודי לחברים, פופ קורן ללא הגבלה ותוכנית עשירה ומרתקת לאורך כל האירוע בהתאם לגילאי המוזמנים. במהלך הסרט קיימת אינטראקציה מלאה של הקהל עם כל מה שקורה על המסך. הכיסאות זזים בכל פעם שהרכבים נעים במהירות רבה, במסלולי סללום בנסיעות מהירות, הילדים חשים בריחות נפלאים הנישאים באוויר, בטיפות גשם וברוחות המנשבות בתוך בית הקולנוע המעניקים להם תחושה שהם בסערה. במהלך סרטי האימה, הילדים או הפעולה הילדים חובשים משקפי תלת ממד וכך הם מרגישים את הדמויות קרבות אליהם, דבר היוצר עשן, דגדוגים ואפקטים נוספים המשמחים את כולם.

הייחוד של המתחם שלנו הוא בעובדה שיש בו גם מתחמי משחק יוצאי דופן המאפשרים לילדים להגיע גם אליהם וליהנות מרגעי קסם משותפים של כל החברים ובני המשפחה.

אטרקציות במתחם פנטזי 

כל אוהבי הכדורגל ייהנו לבעוט לשער ולהבקיע גולים (פעילות שהיא גם אטרקציות לנוער באילת) אך מדובר במשימה שאינה פשוטה כיוון שבשער עומד רובוט שאינו מתעייף ולכן הוא מצליח לעצור את רוב הכדורים. האתגר הוא גדול ולכן הילדים בועטים ללא לאות ומי שמצליח להבקיע זוכה לקריאות עידוד המהדהדות בכל המתחם. כולם מתרגשים מההצלחה וגם אנחנו מעניקים פרס ייחודי לכל מי שמצליח להבקיע גולים ולהכניע את השוער הרובוטי בסימגול.

במהלך יום ההולדת נכנסים הילדים למבוך המראות. שם הם נחשפים להרבה מאד מראות המותקנות במיקומים ובזוויות משונות. עובדה זו יוצרת מצבים קומיים והילדים ההולכים בפרוזדורים מחפשים את הדרך החוצה, דבר שנראה להם פשוט מאד אך למעשה הם הולכים בתוך מבוך של מראות המתעתע את נראותו של המסלול ולכן לוקח זמן עד שהם מוצאים את הדרך החוצה בשמחה רבה.

אוהבי המלחמות והקרבות ייהנו ממשחק הלייזר טאג המאפשר להם לנהל מבצעים מול הקבוצה השנייה ולעשות כל שניתן כדי לנצח אותם. התחבולות והתחכומים נועדו ל"הרוג" לוחמים מהקבוצה השנייה באמצעות כלי הנשק כך שהדרך לניצחון תהיה קלה יותר.

הקבוצות מנהלות קרבות עקשנים לאורך זמן עד שאחת הקבוצות מצליחה לגבור על חברתה. גאוות היחידה היא עצומה.

יום הולדת במתחם פנטזי 

האולם הרחב והנוח וההיצע הנרחב של האפשרויות הפכו את מתחם פנטזי למקום המוביל עבור ימי הולדת שהם אחלה של אטרקציות לילדים באילת. הילדים חוזרים עמוסי חוויות מכל המתקנים ולכן גם ילדים אחרים מבקשים לחגוג אצלנו את ימי ההולדת הקרבים.

המקום שתוכנן היטב למטרה זו מאפשר נוחות מרבית הן לפעילויות שונות בהתאם לגילאים באמצעות מפעיל והן נוחות עבור האוכל המוגש לילדים, העוגה והקינוחים. 

נשמח להפיק גם עבורכם מסיבת יום הולדת מוצלחת ויוצאת דופן לילדכם. דברו אתנו ונתאם עבורכם חבילת בסיס או חבילה משודרגת הכוללת פעילויות בכמה מהמתקנים על פי החלטתכם ועל פי גילאי החוגגים.

מה שבטוח זו תהיה חוויה שלא תישכח במהרה, לא עבורכם ולא עבור ילד היומולדת, כל החברים, בני המשפחה והחוגגים כולם.

לחצו לשיתוף

דילוג לתוכן