אטרקציות MUST באילת

היום כולם כבר מתכננים את חופשת הקיץ הבאה שלהם, מאחר ואחר שנה שלמה של קורונה, יש צורך במשהו חיובי. אם בעבר חלק גדול מהאנשים בחר לנפוש בחו"ל, הרי שהשנה הרוב המוחלט בוחר לנפוש בארץ, בשל מגבלות הקורונה במדינות השונות והצורך בבידוד עבור הילדים. לכן אין זה מפתיע כי רוב האנשים בוחרים לנפוש באילת. ניתן למצוא לא מעט אטרקציות באילת, אך החוכמה היא כמובן לבחור באטרקציות שיתאימו להרכב המשפחתי שלכם. אנו במרכז הבילוי Funtasy island נשמח לספק לכם מבחר רחב של אטרקציות מיוחדות ומעניינות לכל המשפחה. 

אטרקציות MUST באילת שכל אחד חייב להכיר

  • הדארק רייד – מדובר ללא ספק על אחת האטרקציות המטריפות ביותר, שכל אחד חייב להתנסות בה. מדובר על אטרקציה אינטראקטיבית, בה כל אחד יכול להשפיע על התפתחות העלילה. יש צורך להילחם בזומבים, מפלצות וליצנים מלחיצים על מנת להציל את חייכם. האטרקציה עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית ואפקטים רב חושיים, אשר הופכים את המשחק לחוויה מציאותית ובלתי נשכחת. זהו משחק קבוצתי ותחרותי, שמוסיף לא מעט עניין ואקשן לאווירה. המשחק מתאים ל- 8 שחקנים וניתן לבחור מבין 6 משחקים שונים.

  • מקספלייט – המקספלייט הינו סימולטור המסתובב 360 מעלות ומאפשר לבצע גלגולים ולופים. הסימולטור בנוי כתא טייס זוגי והוא מאפשר לצפות בסרטי HD משוכללים, המספקים לשחקנים תחושה כי הם נמצאים באוויר. ניתן לבחור מבין מספר תוכניות מסע שונות, כולל רכבת הרים, טיסה בחלל וכדומה. מדובר על תחושה מציאותית, הגורמת ללא מעט אדרנלין.

    מקספלייט אילת

  • המנוף האנושי – מדובר על אטרקציה מיוחדת במינה, המאפשרת לכל אחד לחוות את התחושה של מעוף בין שמיים וארץ. חשוב לציין כי אטרקציה זו מאושרת על ידי מכון התקנים, דבר שללא ספק מוסיף לתחושת הבטיחות של השחקנים. מדובר על פיתוח ישראלי, המאפשר לכל אחד לרחף בגובה של 3 מטרים ולאחר מכן לנחות בבריכה של הפתעות. בדיוק כמו המכונות של פעם, אשר מאפשרות לבחור הפתעה באמצעות זרועה שמצריכה כיוון ומזל, כך בדיוק המתקן הזה מאפשר לכם להפוך לזרוע ופשוט לנחות לתוך בריכה שלמה של פרסים וחטיפים. חבר או בן משפחה ינווטו את הנחיתה שלכם, על מנת שתוכלו לאסוף את הפרסים השווים ביותר מתוך הבריכה.

    בן זיני במנוף האנושי

  • מכוניות מרוץ – סימולטור שכל חובבי המהירות חייבים להתנסות בו, מאחר והוא מדמה נהיגה במכונית מרוץ. מדובר על תחרות נהיגה בלתי נשכחת, המספקת תחושה של נהיגה אמיתית במסלול מרוץ. חשוב לציין כי לא מדובר כאן על משחק מחשב, מאחר והסימולטור מציג את מכונית המרוץ שלכם, אשר מתחרה במכוניות של המתחרים שלכם. מדובר על תחושת אקשן ואדרנלין שלא ניתן לתאר במילים.


אנו במרכז הבילוי Funtasy island נשמח לספק לכם מבחר רחב של אטרקציות פתוחות באילת שלא תוכלו לוותר עליהן ותהנו מיום כיף באילת שהוא חוויה ייחודית. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

לחצו לשיתוף

דילוג לתוכן