אילת עם ילדים

החופשה המשפחתית שכולם חיכו לה הגיעה סוף סוף. חופשה עם הילדים מאפשרת זמן רב של יחד, בילויים, קניות, מנוחה, ארוחות טובות ושיחות בנושאים שאף פעם לא מספיקים לדבר עליהם ביום יום.

חופשה באילת עם ילדים

לקראת הנסיעה לחופשה בודקים בני המשפחה לגבי אילת אטרקציות קיימות ובמיוחד את החדשות ביניהן כדי לתכנן את ימי השהייה באילת תוך ביקור ובילוי במקומות המתאימים ביותר למשפחה בהתאם לגילם של הילדים.

אילת עם ילדים

המלון באילת

במקרים רבים מקדישים את היום הראשון למנוחה מהדרך הארוכה, בטן גב על שפת הבריכה, נהנים משחייה בבריכות השחייה במלון וממתקני הספא. הילדים נהנים מהפעילות הענפה ומהמשחקים המיועדים עבורם במועדון הילדים.

אפשר גם לקפוץ לאחד מחופי הים וליהנות מהשמש כשאינה חמה מדי, להשתכשך במים וליהנות מהמנוחה המושלמת. עבור אוהבי הצלילה זה הזמן עבורם להתחבר לשנורקל ולבלון החמצן ולצאת לצלילה כיפית, לראות את הדגים בגדלים השונים ובצבעים המרהיבים ואת האלמוגים היפהפיים הממוקמים על קרקעית הים. כל צלילה היא חוויה עצומה וכולם יוצאים מהמים בחיוך ענק מאוזן לאוזן.

הספורט הימי מאפשר למשפחות לעלות על סירה ולשוט לכיוון הפיורדים, לעלות על בננות ולטוס במהירות, ליהנות במצפה התת ימי או לשחות עם הדולפינים ולתת להם מזון בריף הדולפינים שזו חוויה שנשארת לאורך שנים רבות.

משחקים משפחתיים באייס מול

בקניון האייסמול נפתח מתחם משחקים ענק המיועד בעיקר למשפחות המגיעות לנופש בעיר הדרומית המחפשות מקומות בילוי יוצאי דופן כדי שיהיה ערך מוסף לחופשה.

אילת עם ילדים

סימגול

סימגול הוא מגרש כדורגל מיוחד שבו מנסים להפקיע פנדלים ממרחק של שבע מטר. בשער לא עומד אחד מבני המשפחה אלא שוער רובוט הפועל במהירות של שבעים קמ"ש, הוא מוכן לכל תרחיש ולכן מצליח להדוף את רוב הכדורים הנבעטים לשער. אך המשפחה בחופשה היא חדורת מוטיבציה ומוכנה לכל אתגר ולכן כל הבועטים המצטיינים מנסים שוב ושוב להכניע את השוער המעולה. מדובר במשימה לא פשוטה אך קיימים מקרים שמצליחים להבקיע גול. הנהלת המקום מעניקה מתנות ייחודיות לכדורגלנים שהצליחו להבקיע גול, אף על פי שמדובר ברובוט שהוא כול יכול.

מבוך המראות

מבוך המראות בנוי מהרבה מאד פרוזדורים שעליהם מחוברים מראות בכל מיני גדלים ובכל מיני כיוונים. עומס המראות יוצר נראות מתעתעת והדרך החוצה נראית פשוטה אך בני המשפחה נתקלים באין ספור מעצורים שבעקבותיהם הם חוזרים אחורה ומחפשים דרכים חלופיות.

המעבר ממסדרון למסדרון עד מציאת הנתיב הנכון גורם להרבה מאד התלהבות וצחוקים כך שהבילוי מוכתר על ידי כולם כהצלחה מסחררת.

קולנוע שבעה ממדים

אחרי ההשתוללות הכי כיף להירגע קצת והמקום האידאלי לכך הוא הקולנוע בעל שבעה הממדים. באולם הקולנוע מציגים כמה סוגים של סרטים קצרים. הצופים הם חלק מהותי בכל אחד מהסרטים והם באינטראקציה עם מה שקורה על המסך.

הכיסאות זזים בהתאם לכיוון הנסיעה במכונית או באופנוע הנעים על המסך הגדול, התחושה של הקהל היא שהם נמצאים בתוך הרכב ונוסעים קדימה במהירות עצומה במיוחד בסיבובים המסוכנים.

הצופים גם נהנים ממשבי הרוח, טיפות הגשם, דגדוגים, עשן הנישא באוויר, ריחות יוצאי דופן ופעילויות נוספות אשר קורות הן על המסך והן על הקהל באולם. זוהי חוויה עוצמתית מלאת שמחה שבני המשפחה נהנים ממנה מאד.

קורת הפחד

במתקן זה מקבלים משקפי מציאות מדומה היוצרים תחושה שנמצאים על גגו של גורד שחקים גבוה אך למעשה נמצאים על קורה שמורמת רק במעט מהקרקע. הפחד הוא עצום ורק כשיורדים מבינים את התרחיש.
למידע נוסף על יום כיף באילת או אטרקציות בים המלח אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. במתחם הפאנטזי יש לנו גם המון פעילויות לילדים באילת אז בואו ותהנו.

לחצו לשיתוף

דילוג לתוכן