קניון אייסמול אילת
מלון לאונרדו קלאב ים המלח

08-9118282

אילת

08-6744149

ים המלח

קורת הפחד - אטרקציות באילת

הפעלות לילדים וגם להורים בעיר אילת!

בעוד ישנן הפעלות המיועדות לילדים ומתאימות אך ורק להם, גם ישנן אטרקציות באילת למבוגרים, הפעלות שונות שגם אתם, ההורים, יכולים ליהנות מהן! מתחם ה- funtasy באילת מזמין אתכם לטעום את טעם החוויה שפשוט ישאיר בכם טעם של עוד!

מציאות מדומה עם קורות הפחד

להיט המציאות המדומה כבש את העולם בסערה! אחת האטרקציות באילת לילדים ולמבוגרים שתוכלו לעשות עם הילדים שלכם וליהנות גם בעצמכם, היא פעילות שלאורכה אתם נדרשים לעשות דבר אחד: להתגבר על הפחד שלכם. על מנת שתוכלו ליהנות מהאטרקציה, יהיה עליכם להרכיב את המשקפיים הייחודיים שדרכם תוכלו לחוות את המציאות המדומה.

לאורך המסלול, תעמדו על גובה של כ-200 מטר, כאשר יהיה עליכם ללכת על חבל דק. אטרקציית המציאות המדומה מכניסה אתכם אל עולם החדש המשלב צלילים ומראות – הכל בכדי להעניק לכם את התחושה כי מה שקורה במשחק – קורה בכאן ועכשיו.

חדר האשליות

אם אתם רוצים ליהנות ממזכרת מדליקה ומגל של לייקים על התמונה שתעלו לאינסטגרם או לפייסבוק, האטרקציה הבאה בשבילכם! ישנן חווית שאין להן גיל, אלא שפשוט צריך לחוות אותן! כך בדיוק עם חדר האשליות באילת. החדר הנשקף בפניכם, הוא לכאורה חדר סטנדרטי. עם זאת, בעת שתיכנסו אל החדר וכל אחד מכם יעמוד בצד אחר שלו, תיווצר אשליה כאילו ואחד מכם גמד ואילו השני ענק. לראות כדי להאמין? בהחלט!

ולבנים – שוער רובוטי!

כבר בגיל צעיר הבנים מפתחים חיבה גדולה למשחק הכדורגל. אחת האטרקציות באילת לילדים שמאתגרת אותם ממש היא אטרקציית השוער הרובוטי, על הילדים להפגין את כישורי המשחק שלהם, תוך שיש שוער שימנע מהם להכניס גול! זהות השחקן ידועה, אך מי השוער? השוער הרובוטי! למרות שמדובר על הפעלות לילדים באילת, זוהי אטרקציה שגם מבוגרים אוהבים להתנסות בה. אותו שוער רובוטי נע במהירות גבוהה – המגיעה עד למהירות של כ-70 קמ”ש, כאשר על כל גול שתכניסו לשער, תזכו בפרס…

כמה עולות הפעלות לילדים באילת?

כל אטרקציה מתומחרת בנפרד ובמחיר שונה, בין 10- 65 ₪, אך ישנו גם כרטיס משולב, הכולל פעילות של של שעתיים וחצי – כרטיס לכל האטרקציות, במחיר מוזל ממש!

ישנה גם אפשרות לרכוש כרטיס משפחתי לאטרקציה מסוימת – במחיר מוזל יותר.

רוצים לשמוע עוד על האטרקציות שלנו באילת וים המלח?

השאירו פרטים או התקשרו: 08-9118282

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים לשמוע עוד על האטרקציות שלנו באילת וים המלח? השאירו פרטים או התקשרו: 08-9118282

גלילה לראש העמוד