אילת נחשבת לעיר הנופש הקיצית של ישראל, ולמרות שהבילוי בחוף הים הוא הסממן המרכזי ביותר שלה, העיר מציעה למבקרים ולתושבים מגוון פעילויות נוספות שניתן לבצע גם במהלך החורף.

במידה שאתם מעוניינים לצאת לנופש מהנה בישראל ולבלות זמן איכות עם בני המשפחה שלכם או עם החברים שלכם, כדאי שתכירו את מגוון הפעילויות המהנות שניתן למצוא באילת, מהפעילויות הללו ניתן ליהנות בכל השנה וכמובן – גם בימים הקרים.

מגוון פעילויות מהנות באילת – פעילויות שמתאימות לכל המשפחה

בין האטרקציות המרכזיות שיש לאילת להציע, ניתן לבלות במתחם מושקע ביותר – מתחם פנטזי. הפעילויות שיש במתחם מתאימות למשפחות וקבוצות חברים וניתן גם לחגוג במקום אירועים שונים, כמו למשל: ימי הולדת וימי נישואין. המתחם מכיל אולם אירועים שתוכנן במיוחד לחגיגת אירועים שונים ואפשר בין היתר להקרין בו סרטים, למצוא פעילויות רבות ולהגיש אוכל. פנטזי מתאים לכל הגילאים ומאפשר גם למבוגרים להתחבר לחלקים שנמצאים בכולנו ולא תמיד צצים על פני השטח – לילדים שנמצאים בתוכנו.

מה יש לעשות באילת בחורף?

בין הפעילויות המובילות שניתן למצוא במתחם פנטזי יש לציין את מתקן הסימגול. המתקן מלהיב ביותר ומתאים לכל הגילאים. על המשתתפים במשחק לנסות להבקיע גול, כאן חשוב להדגיש שלא פשוט לעשות זאת, משום שהשוער הוא רובוט שניחן ביכולות מפתיעות שאין לשחקני כדורגל רבים. אם שחקן אמיתי היה מתעייף מהניתורים  – הרובוט של סימגול יכול להמשיך בפעילות לאורך זמן רב ולעצור את הכדורים. האם ייתכן שהוא יכול להתחרות עם השוערים המובילים ביותר? זוהי שאלה טובה. במידה שהמשתתפים במשחק ישקיעו מאמצים הם יקבלו פרס גדול ומשמח.

כמו כן, יכולים המבלים לצפות בסרטים בקולנוע 7 ממדים. בקולנוע יכולים הצופים לבחור בז'אנר של הסרטים שהם אוהבים ולצפות למשל בסרטי אקשן או סרטי אימה. ניתן גם לצפות בסרטים שמתאימים לילדים. הדבר שמייחד את הקרנות הסרטים במקום הוא האפקטים הנפלאים שמלווים את חוויית הצפייה. במהלך ההקרנות חשים הצופים דגדוגים, מרגישים שהכיסאות שעליהם הם יושבים מתחילים לזוז, כאשר לפתע מתמלא האולם בעשן. כל האפקטים הללו מעשירים את חוויית הצפייה והופכים אותה למוחשית הרבה יותר מאשר חוויית הצפייה שאנו מכירים.

חדר האשליות הוא עוד אטרקציה מובילה שניתן למצוא במתחם פנטזי. בחדר האשליות הכל משתנה – אם למשל האדם שנכנס אליו גבוה  – פתאום הוא ייראה מאוד נמוך. כל האלמנטים שבחדר נראים שונה לחלוטין מאיך שהם נראים במציאות וזה מאוד מצחיק. במהלך השהות בחדר המשתתפים מצולמים, כך שלאחר הבילוי הם חוזרים עם מזכרת חביבה.

פעילות נוספת וקצת מפחידה – אך מרגשת במיוחד היא קורת הפחד. רבים מהאנשים מפחדים מגבהים והפעילות הזו – שבמהלכה על המשתתף להלך על קורה צרה בגובה של 120 מטר, היא הזדמנות להתמודד עם הפחד בלי להסתכן (באמת חשבתם שנציע לכם ללכת על קורה בגובה כזה?) האטרקציה היא כמובן מציאות מדומה ובמסגרתה המשתתפים מרכיבים משקפי מציאות מדומה.

חוויה נוספת ומלאת אנרגיה היא הלייזר טאג. במהלך הפעילות מקבלים המשתתפים רובי לייזר טאג ולובשים אפוד מגן. הפעילות מתרחשת בתוך מבוך חשוך והמשתתפים צריכים לצאת לקרב מול היריבים ולפגוע בהם כדי לצבור נקודות.

האטרקציות שהוזכרו הן חלק ממגוון פעילויות שניתן למצוא במתחם פנטזי שבאילת, וכפי שצוין – ניתן ליהנות מהן בכל עונות השנה.

במידה שאתם רוצים לבצע הזמנה או לקבל פרטים נוספים, אתם יכולים ליצור קשר באמצעות הטלפון או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות. נשמח לעמוד לשירותכם ולאפשר לכם להכיר את אילת גם במהלך החורף.