קניון אייסמול אילת
מלון לאונרדו קלאב ים המלח

08-9118282

אילת

08-6744149

ים המלח

קורת הפחד - אטרקציות באילת

אטרקציות באילת לנוער

בני הנוער המגיעים בכל קיץ לאילת מחפשים אטרקציות וריגושים חדשים. רבים מהם היו כבר כמה פעמים באילת ויש בה מקומות רבים שהם מעוניינים לראות שוב. עם זאת הם מחפשים גם מקומות חדשים כדי ליצור הווי חדש של כל החברים וחוויות שילוו אותם לאורך שנים.

חופי הים של אילת

החופים היפהפיים של אילת קורצים לנוער והם נהנים מהאפשרויות הרבות. רבים מהם עולים על יאכטות ומפליגים דרומה כדי לראות את חופי סיני הייחודיים. אחרים עולים על בננות או אופנועי ים ונהנים מאדרנלין גבוה בשייט המרתק. 

יופיים של האלמוגים בים האדום קורץ לנוער והם יוצאים למסע צלילה עם מדריך מקצועי כדי לראות את הדגים הצבעוניים ויוצאי הדופן, את המבחר העצום של האלמוגים בגוונים ובגדלים שונים ואת היופי שלא נגמר.

זו ההזדמנות להוסיף כוכב צלילה וללמוד בקורס צלילה לשלב הבא. תמיד כיף שיש לך תעודה ואתה יכול לצלול באחד המקומות היפים בעולם.

טיולים בשטח 

אחד המקומות הסוחפים את הנוער הוא פארק תמנע באילת כיוון שאפשר לבצע בו שלל פעולות מיוחדות הכוללות טיולי לילה, נסיעה בטרקטורונים ובאופניים, שיט סירות באגם ואפילו משחק בחול הצבעוני שקצת מחזיר אותם בחיוך גדול לימי הגן.

מתחם פנטזי

אחרי כל הסיפורים של החברים שהיו לאחרונה באילת על מתחם פנטזי, זו ההזדמנות להגיע למתחם האטרקציות הטכנולוגיות המתקדם באילת, הממוקם בתוך קניון האייסמול (בקומה התחתונה) ולהנות מבילויים משותפים וייחודיים.

דארק רייד

אטרקציה מטורפת וחדשנית, שניתן לומר בפה מלא כי זו האטרקציה הכי “מטריפה” באילת. לשבת על כסאות נעים, לצפות בסרט תלת מימד ולירות ברובה חווייתי לעבר דמויות בסרט שמנסות … איך לומר זאת: לחסל אתכם.  זומבים, אנשי זאב ומי לא ?

לייזר טאג

הכנסו בשתי קבוצות לזירה עתידנית עם ערפל ותאורה מיוחדת. בין הקבוצות יתנהל קרב רציני כדי בסגנון “2 דגלים”. המטרה מקדשת את האמצעים והצעירים נלחמים במלוא כוחם כדי לזכות בהכרעה. הקבוצה שמוצאת את השיטה שהיא הנכונה ביותר, תוקפת את האויב ומנצחת בקרב. 

המלחמה הזו יוצרת חוויות עוצמתיות המוציאה מהם את המיטב. הם נכנסים לדמויות ומנהלים קרבות עיקשים שמפתיעים את כל השחקנים ויוצרים מעטפת נהדרת של יחד.

קורת הפחד - אטרקציות באילת

קורת הפחד

כל משתתף עולה על קורה צרה כשהוא שם עליו משקפי מציאות מדומה. הוא אמור ללכת בסך הכול כשלושה מטר אך לאור התחושות שהוא חווה כמו אוויר קר או החשיבה שהוא נמצא בראש מגדל גבוה מבלבלות אותו ומכניסות בו המון פחד ללכת אפילו חצי צעד. 

סימגול

הנוער בחופשה נהנה ללא ספק לשחק משחק כדורגל. הפעם בשונה מהמשחקים שהם רגילים לשחק יחד ליד הבית, הם מתחרים מול רובוטית קשוחה וחדורת מטרה אשר הודפת את רוב הכדורים שנזרקים אליה. הפעולות המקצועיות שלה מגבירות את המוטיבציה של השחקנים ומדרבנות אותם לנסות לבעוט שוב ושוב עד שיצליחו להכניע אותה.

הנהלת מתחם פנטזי מודעת לקושי הרב בהבקעת גולים ולכן בני הנוער שהצליחו במשימה והבקיעו גול זוכים לפרסים יקרים.

קולנוע 7 ממדים

כיף גדול לשבת בבית קולנוע, לראות סרטי הרפתקאות ואימה ולהיות חלק מהסט של השחקנים. הכיסאות זזים בהתאם לנהיגה, מים עפים גם על הקהל ובכל רגע צץ דבר מפתיע אחר שגורם לנוער ליהנות ולצחוק מכל פעולה.

אחרי הבילויים המוצלחים, זה הזמן לארוחה טובה ולשופינג באייס מול, בטיילת או בקניון כדי למצות את האפשרויות הרבות המוצעות לנוער בעיר הדרומית.

רוצים לשמוע עוד על האטרקציות שלנו באילת וים המלח?

השאירו פרטים או התקשרו: 08-9118282

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים לשמוע עוד על האטרקציות שלנו באילת וים המלח? השאירו פרטים או התקשרו: 08-9118282

גלילה לראש העמוד