ערב גיבוש באילת

אטרקציות באילת

הנהלת חברה השולחת את עובדיה לכמה ימים לאילת, מתכננת היטב את לוח הזמנים לאורך כל הימים הללו כדי ליצור עניין.

לחופשה מרוכזת של עובדים יש שתי מטרות, האחת לאפשר להם מנוחה מהימים הלחוצים בעבודה וגם בבית, וכך הם נהנים מאווירה אחרת ומצבירת כוחות. המטרה השנייה היא ליצור הבנה, הכרה ושיתופי פעולה בין העובדים, דבר שיסייע מאד בעבודה השוטפת והיום יומית של בעלי התפקידים השונים ובין עובד לעובד.

אחת הדרכים להשגת המטרות הללו היא תכנון ערב גיבוש באילת שבו מבצעים פעילויות ייחודיות. תוך כדי הפעלת האטרקציות השונות נחשפים העובדים ליתרונות, לספורטיביות ולאופיים של העובדים השונים וכך מתחילים להיווצר הקשרים המועילים שכל כך חשובים לחברה ולהצלחתה העסקית.

אטרקציות שיתאימו לערב גיבוש בפנטזי אילת

מתכנני האירוע מודעים לאטרקציות השונות ובוחרים את אלו המתאימות ביותר לעובדים שלהם.

לייזר טאג

פעילות מלחמתית בין שתי קבוצות שכל אחת מהן מעוניינת לנצח בקרב. רובי הלייזר והמגנים מאפשרים לכל קבוצה לעשות את המקסימום כדי להצליח לגבור על היריב. נדרש הרבה מאד שיתוף פעולה והמון חשיבה יצירתית כדי להגיע להישגים מצוינים ולהכתיר את הקבוצה כגורם המנצח בערב הגיבוש באילת.

lasertag

מבוך מראות

להיכנס למבוך ולמצוא את הדרך הנכונה שתוביל לשער היציאה היא משימה מאתגרת כיוון שבכל מקום ממוקמות מראות המבלבלות את התחושה. מקומות שנראים כמעברים קלים הופכים לדרכים ללא מוצא ומעברים שנראים קשים הופכים לנתיבי מילוט מעולים. כל העובדים עוברים במסלולים רבים הלוך ושוב עד שהם מוצאים את שביל הזהב המאפשר להם לצאת מהמבוך.

רק שיתוף פעולה פורה בין העובדים מסייע במציאת הדרך היחידה במובילה החוצה.

גיבוש עובדים באילת

סימגול

אין כמו כדורגל כדי לסחוף את הקהל שיעודד ויריע בהבקעת גולים (גם נשים – כן, כן). המשימה הופכת למורכבת במיוחד כשמול העובדים עומד שוער רובוטי המסוגל תוך שניות להדוף כמעט כל כדור כולל בעיטות מתוחכמות וסיבוביות.

העובדים מקבלים עצות והכוונה זה מזה, תוך קריאות התלהבות ושירים מהקהל וכל זאת כדי להכניע את השוער, עם עזרה מהעובדים האחרים וגאוות יחידה, המשימה היא אפשרית.

מקומות לחגוג יום הולדת באילת

קולנוע 7D

חוויה מסעירה הכוללת "כניסה" של הצופים לתוך הסרט וביצוע מהלכים הקורים בו. בסרטי אימה, אקשן או סרטי ילדים, כיסאותיהם של הצופים זזים בהתאם למה שקורה בסרט וכך הם מרגישים שהם בתנועה לכיוונים מסוימים. ריחות מפלחים את האוויר וכך הם חשים שהם נמצאים במקומות המתאימים לריחות כמו ליד קונדיטוריה, בקרבת פרדס וכו'.

מדובר בסרטים בכמה ממדים והפעילות המשותפת יוצרת אווירה נעימה ומלאת צחוקים באולם.

 

ערבי חברה באילת

לחצו לשיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email